,

ریمپ هایما S5 توربو | ریمپ ایسیو ECU هایما s5

هایما S5

S5 با پیشرانه توربوشارژ ۱٫۵ لیتری به بازار ایران راه پیدا کرده است. موتوری که در کنار مصرف سوخت پایین به دلیل حجم کم، قدرت بسیار خوب ۱۶۱ اسب بخار و گشتاور قابل توجه ۲۲۳ نیوتن‌متر را به تولید خواهد رساند. همچنین گیربکس این خودرو از نوع CVT (ضریب متغیر اتوماتیک) بوده که با وجود قابلیت تیپ ترونیک، امکان تعویض دنده به صورت دستی نیز برای شما فراهم خواهد بود. 

ایسیو هایما S5 از نوع ME7 می باشد. ایسیوهای سری ME7 همگی دارای پسوورد مخصوص به خود بوده و می بایست با تجهیزات خاصی پروگرام شود. ایسیوهای سری ME7 در این مدل دارای قفل نرم افزاری ۹B 00 می باشد که فقط با پروگرمرهای مخصوص برنامه ریزی می شود. پردازشگر ME7 از نوع ST10F بوده و باید حتما پس از ریمپ چک سام این ایسیو با نرم افزارهای اورجینال اصلاح گردد.

در برنامه ایسیوی این خودرو جدولی به نام Maximum torque during shift gear (Nm) وجود دارد به این معنا که می توان حداکثر گشتاور را در هر دنده تعیین نمود. با استفاده از این جدول می توانیم کاری کنیم که گشتاور اولیه در ابتدای حرکت بیشتر از قبل و خودرو بتواند در سراشیبی ها بهتر حرکت کند. ایراد چوب کردن ترمز در این خودرو امری شایع بوده که با ریمپ ایسیو می توان آن را رفع کرد.

می توان پارامترهایی مانند سوخت،جرقه،پدال و دریچه گاز برقی و … را تغییر داده تا توان موتور را به اندازه ۸ اسب بخار و گشتاور را تا ۱۰ نیوتن متر سر چرخ افزایش دهد.

به کمک جداول کنترلی بوست توربو می توان بوست (فشار) توربو را تا حد مجاز و محاسبه شده افزایش داد با این کار شاهد شتاب گیری بسیار عالی این خودرو بعد از ریمپ می باشیم.

• رفع تاخیر دریچه گاز

• افزایش توان و گشتاور موتور

• کاهش مصرف سوخت و رفع ایراد بالارفتن از شیب ها

از مزایای ریمپ این مدل خودرو می باشد. اگر کاتالیست خودرو را حذف کرده باشید این امکان وجود دارد که با ریمپ خطای کاتالیست را نیز رفع کنیم.تمام خدمات ریمپ در کسپر تیونینگ ابتدا توسط کارشناسان شرکت تست می شود، سپس توسط مشتری نیز تست شده و درصورت رضایت کامل مشتری اجرت دریافت می گردد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *