,

ریمپ لیفان ۸۲۰ Remap Lifan

لیفان ۸۲۰

مزایای ریمپ لیفان ۸۲۰

رفع تاخیر پدال گاز

دریچه گاز لیفان ۸۲۰  برقی است و کنترل آن توسط ECU انجام می شود. به همین دلیل در صورتیکه شما پدال را ناگهان تا انتها فشار دهید، دریچه گاز تا انتها باز نمی شود. در نتیجه خودرو با تاخیر به فشار پدال واکنش می دهد. با اصلاح جداول دریچه گاز، این تاخیر برطرف می گردد.

کاهش مصرف سوخت

مصرف سوخت لیفان ۸۲۰ بالا می باشد. حتی در حالت رانندگی معمولی نیز مصرف غیرمنطقی می باشد. تنظیم نسبت  AFR، مصرف سوخت را تا یک لیتر کاهش می دهد. این کار با توجه به سوخت بی کیفیت عرضه شده در سراسر کشور تنظیم  می شود.

رفع کندی و داغ کردن گیربکس اتوماتیک

Lifan 820 به ‌واسطه وزن زیاد و پیشرانه تنفس طبیعی، شتاب و سرعت عمل خوبی ندارد. کندی را در این خودرو به‌طور واضح می‌توان احساس کرد. از سویی دیگر رفتار گیربکس نیز این مشکل را دوچندان می کند. با اصلاح رفتار گیربکس، واکنش پدال گاز در معکوس کشیدن و شتابگیری  سریعتر خواهد شد. همچنین پس از ریمپ، مشکل داغ شدن گیربکس خودروی شما نیز برطرف خواهد شد.

افزایش شتاب و تاپ اسپید موتور لیفان ۸۲۰

پیشرانه این اتومبیل به لحاظ توان خروجی قدیمی محسوب می شود. چرا که قدرت ۱۵۸اسب‌بخار برای ۲.۴ لیتر حجم، بسیار کم می باشد. این قدرت تقریبا برابر با موتور کیا سراتو سایپایی است. این معضل با اصلاح کالیبراسیون ECU با آب و هوای ایران اصلاح می شود. در نتیجه شتاب خودرو افزایش چشمگیری می یابد. 

ریمپ ایسیو لیفان ۸۲۰

ایسیو خودروی لیفان ۸۲۰ از نوع Delphi MT22.5 بوده که مانند سایر خودروهای چینی نیاز به بومی سازی با  شرایط اقلیمی ایران دارد. برای مثال اعمال استاندارد یورو ۵ بر ایسیو این خودرو تنها موجب ایجاد محدودیت هایی نظیر کندی و افزایش مصرف خواهد بود. چرا که هنوز در کشور سوخت یورو ۵ وجود ندارد.

با اصلاح پارامترهایی مانند سوخت، جرقه، پدال و دریچه گاز برقی،  توان موتور را به اندازه ۸ اسب بخار و گشتاور را تا ۱۰ نیوتن متر سرچرخ افزایش دهد.

ریمپ ECU لیفان 820
ECU لیفان ۸۲۰

چکیده مزایای ریمپ لیفان ۸۲۰ 

  • کاهش مصرف سوخت
  • افزایش شتاب
  • افزایش توان تا ۱۰% و گشتاور تا ۱۵%
  • رفع تاخیر دریچه گاز
  • رفع کپ اولیه
  • بهبود کشش خودرو در سربالایی ها
  • رفع خطای فرسودگی کاتالیست
  • بهبود و نرم تر شدن در تعویض دنده ها و معکوس های سریعتر
  • رفع ایراد داغ کردن گیربکس  Lifan 820
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *